Armenia EXPO Atlas Mall Certified Atlas Mall Certified CIS ٍEMAS Training, certification and evaluation Certificate Training World Wide On line Training
معرفی شرکت

کیفیت ایرانیان Quality Iranian 
 

شرکت کیفیت ایرانیان صادق با نام تجاری Quality Iranian و با مدیر عاملی آقای بهزاد صادق طلب در اداره کل ثبت شرکت ها و موسسات غیر تجاری شهر تهران در قالب یک شرکت خصوصی به ثبت رسیده است. ماموریت این شرکت جهت ارائه خدمات آموزشی، ارزیابی، ممیزی و صدور گواهینامه های نظام ها و استانداردهای مدیریتی برای شرکت ها و سازمان های خصوصی و دولتی در ایران و سایر کشورهای همسایه، منطقه خاورمیانه، شمال آفریقا و منطقه قفقاز برنامه ریزی و پیش بینی گردیده است. مدیریت ارشد این شرکت برآن است تا برای حفظ و رعایت حقوق مشتریان خود همواره استقلال فعالیت ها و خدمات شرکت را حفظ نموده تا بدین سان کیفیت ارائه خدمات شرکت به صورت مطلوب تری برای مشتریان قابل لمس و دستیابی باشد.

شرکت کیفیت ایرانیان صادق در راستای رسالت تبیین شده خود و به منظور ارائه خدمات بهتر و در کلاس جهانی به مشتریان گرامی، با شرکت های Quality Austria و CIS اتریش همکاری مینماید. این شرکت به عنوان شعبه رسمی شرکت های مذکور در کشور عزیزمان ایران فعالیت نموده و مستقیماً با دفاتر مرکزی اتریش در ارتباط می باشد. ضمناً عملکرد این شرکت براساس قوانین و مقررات جهانی شرکت های صادر کننده گواهینامه به صورت سالیانه و به توسط ممیزان دفتر مرکزی اتریش مورد ممیزی و بررسی قرار میگیرد. 

شرکت Quality Austria معتبرترین شرکت ثبت و صدور گواهینامه های نظام مدیریت در سطح  اروپا و کشور اتریش بوده که دارای تاییدیه از وزارت اقتصاد و کار اتریش BMWFW میباشد و تحت نظارت و اعتبار دهی این سازمان فعالیت می کند. BMWFW از اعضاء رسمی انجمن بین المللی تایید صلاحیت IAF  - International Accreditation Forum بوده و همواره به عنوان یکی از اعضاء فعال این مرجع تایید صلاحیت همکاری نزدیکی را با این انجمن داشته است.

شرکت Quality Austria از ادغام چهار شرکت معتبر اروپایی به نام های OQS, OVQ, OQA و  AFQM تشکیل گردید و با هدف ارائه خدمات معتبر بین المللی تاسیس شد. ادغام این شركت ها به سرعت زمينه رشد و توسعه بازارهای کسب و کار شرکت را فراهم نمود به گونه اي كه در حال حاضر این شرکت در بیش از 50 کشور جهان شامل مرکز و شرق اروپا، آسیا، آمریکای جنوبی و خاورمیانه و شمال آفریقا دارای شعبه فعال بوده و بیش از 60% سهم بازار کشور اتريش، 19% اروپا و درحدود 25% بازار منطقه خاورميانه و شمال آفريقا را به خود اختصاص داده است. 

بر این اساس و به اتکا همکاری بیش از500 ممیز، ارزیاب و کارشناسان تخصصی و مدرسین مجرب به بیش از 15،000 مشتری در تمامی زمینه های نظام های مدیریت در حال خدمت رسانی می باشد. تا کنون نیز بیش از  19،000 گواهينامه معتبر بین المللی با تاییدیه سازمان جهانی استاندارد سازی ISO در سراسر دنیا صادر نموده و در سابقه خدمات آموزشی خود نیز بیش از 150،000 نفر روز دوره ثبت نموده است، ضمناً به صورت سالانه بیش از 2،000 نفر شرکت کننده در سمینارها و کنگره های برگزار شده توسط این شرکت می باشند. 

دفتر اصلی شرکت Quality Austria در شهر وین واقع شده و Quality Iranian نیز به عنوان شعبه خاورمیانه و شمال آفریقا با مرکزیت ایران از ارديبهشت ماه سال 1384 با شعار «  موفقيت با كيفيت » فعالیت خود را آغاز نمود. این شرکت همواره سعی نموده تا با بهره گیری از نیروی متخصص و مجرب و همچنین دسترسی به اطلاعات و منابع اروپایی خود در شناسایی و درك صحیح نيازهای مشتريان کوشا بوده تا به واسطه ارائه خدمات خود بتواند نقش هرچند جزیی ولی موثری را در افزايش راندمان و بهبود عملکرد مشتریان و سازمان هاي طرف قرارداد خود داشته باشد.

بر این اساس و به اتکا همکاری بیش از500 ممیز، ارزیاب و کارشناسان تخصصی و مدرسین مجرب به بیش از 15،000 مشتری در تمامی زمینه های نظام های مدیریت در حال خدمت رسانی می باشد. تا کنون نیز بیش از  19،000 گواهينامه معتبر بین المللی با تاییدیه سازمان جهانی استاندارد سازی ISO در سراسر دنیا صادر نموده و در سابقه خدمات آموزشی خود نیز بیش از 150،000 نفر روز دوره ثبت نموده است، ضمناً به صورت سالانه بیش از 2،000 نفر شرکت کننده در سمینارها و کنگره های برگزار شده توسط این شرکت می باشند. 

در حال حاضر شركت به منظور ارتقاء سطح دانش مديريتي سازمان ها و همچنين افزايش قابليت‌ها و صلاحيت‌هاي كاركنان شاغل در صنايع و سازمان‌ها فعاليت نموده كه اهم اين خدمات بر نظام هاي مديريت كيفيت، زيست محيطي، ايمني و بهداشت حرفه‌اي، بهینه سازی مصرف انرژي،مدل های ارزیابی ريسك، مدل هاي تعالی، نشان هاي محصول، امنیت اطلاعات و IT  متمرکز شده كه با برنامه ريزي هاي صورت گرفته در حال رشد و توسعه در منطقه مي باشد.

 شرکت CIS سازمان ها با داشتن گواهینامه CIS  در امان خواهند بود. زیرا CIS بعنوان یک طرف گواهی دهنده و دارای اعتبار دهی از طریق دولت فدرال اتریش با دقت هر چه بیشتر از دستورالعمل های ملی و بین المللی  پیروی می نماید. گواهینامه ها ی CIS مدارکی معتبر محسوب می شوند و نیز در مقیاس بین المللی از جانب عموم و مشتریان به رسمیت شناخته می شوند که قابلیت ارائه به تمامی مراجع رسمی بین المللی را دارا می باشند. 

خط مشی شرکت:

مديريت ارشد شركت Quality Iranian مبتني بر چشم انداز، اهداف و استراتژی دفتر مرکزی، خود را متعهد می داند که در محدوده خدمتگزاری در كشورهاي ایران، امارات متحده عربي، ارمنستان، گرجستان، آذربایجان، ترکمنستان، تاجیکستان، پاكستان، افغانستان، تونس، مصر، ليبي، نیجریه و ... بيشترين ارزش افزوده را برای مشتریان خود فراهم نموده به نحوی که مشتریان، ما را به عنوان یک شریک کلیدی در بهبود فعالیت های نظام مند خود در راستاي توسعه پایدار تلقي نمايند. بدين منظور سياست هاي ذيل را همواره به عنوان ارزش های کسب و کار خود مد نظر قرارداده و به آن پایبند خواهيم ماند:

 • رضایت مشتری را فدای تعدد مشتری نخواهیم کرد؛
 • اصول حرفه ای مان را فدای رقابت نخواهیم کرد؛
 • کیفیت كارمان را فدای درآمد و هزینه نخواهیم کرد؛
 • موفقیت با کیفیت را با کیفیت محقق خواهیم کرد.
خدمات قابل ارائه به مشتریان:
 •   مميزي و صدور گواهينامه نظام‌هاي مديريت سري استانداردهای ISO
 •   ارزيابي و صدور گواهينامه و نشان هاي تاییدیه محصول؛ E mark, Product Seal, CE,COI
 •   ارزيابي مدل های تعالی سازمانی و صدور گواهینامه IBEC, International Business Excellence Class
 •   برگزاري دوره هاي آموزشي داخلي و خارجي و امکان بهره گیری از اساتید و موسسات آموزشی اروپایی
 •   آموزش های کوتاه مدت و یا بلند مدت، آموزش های کاربردی Action Learning
 •   عارضه یابی، ارزیابی و بهبود عملکرد سازمان ها در قالب چرخه بهره وری و با هدف ایجاد ارزش افزوده
 •   اخذ تایید صلاحیت اداره استاندارد برای آزمایشگاه های همکار

تاییدیه ها:

 •   دارای تاییدیه از سازمان جهانی استاندارد سازی ISO
 •   اعتباردهی شده از طریق وزارت اقتصاد و کار اتریش BMWFW
 •   عضو شبکه جهانی کیفیت IQ Net
 •   عضو انجمن کیفت اروپا EOQ
 •   عضو انجمن تعالی اروپا EFQM
 •   عضو انجمن مراجع تایید صلاحیت و بازرسی کیفیت خودرو اروپا VDA-QMC
 •   عضو انجمن بین المللی اتحادیه های اعتبار دهی  IAF
 •   دارنده گواهینامه تائید صلاحیت از مرکز تایید صلاحیت ایران NACI

 

جهت دانلود فایل اطلاعات شرکت اینجا کلیک کنید